Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 29

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

labradick AvatarlabradickΜηνύματα: 105 Κριτικές: 21

Ιστορίες: 0

Δεν μου φαινεται για 20, κατι Αξιολόγηση: 7.20 — 25/09/2021 - 19:37
Δεν μου φαινεται για 20, κατι Αξιολόγηση: 7.20 — 25/09/2021 - 19:37
Δεν μου φαινεται για 20, κατι παραπανω πρεπει να ειναι και δεν ειναι ιδιαιτερα ομορφη αλλα εγω γουσταρω καμια φορα να τον δινω και στις μετριες δεν ξερω γιατι μερικες φορες με καυλωνουν περισσοτερο απο τις μουναρες. Όπως το περιμενα η κοπελα κανει οτι της πεις στα ορια του προγραμματος της. Η πιπα τη ειναι πολυ καλη και το κερασακι στην τουρτα το βλεμμα της που ειναι καρφομενο στα ματια σου σαν να σου λεει σου αρεσει αυτο που σου κανω; Την μυρισα και μυριζει ωραια ενω το δερμα της ειναι καθαρό. Αν δε ειχα θεμα με τα λεφτα θα επαιρνα και 69 αλλα αντι αυτου την εστησα στα τεσσερα και της εχωσα την ψωλη αποτομα και δυνατα στο μουνί. Αν και στενο δεν την ειδα να ενοχλειτε απο την ατσουμπαλη εισοδο μου και με το ζωρι εβγαλε εναν αναστεναγμο. Την επιασα απο την μεση και αρχισα να τη γαμαω με καμια φαπα που και που στα κωλο μερια. Ξαφνικα αρχισε να βογκαει και ξυπνησε ο αγριος γαμιας μεσα μου. Την πηρα πραγματικα γαμιωντας μεχρι να χυσω και το μουνι της περαξε πολυ λαδι μιλάμε. Ολοκληρωσα το βιτσιο μου μαζι της και η κοπελα εφυγε Ευχομαι καλα γαμησια!
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks