Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 29

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

eto-vrekis Avatareto-vrekisΜηνύματα: 185 Κριτικές: 40

Ιστορίες: 0

Την Τατιανα την ειχα βαλει στο Αξιολόγηση: 8.20 — 13/10/2021 - 22:34
Την Τατιανα την ειχα βαλει στο Αξιολόγηση: 8.20 — 13/10/2021 - 22:34
Την Τατιανα την ειχα βαλει στο ματι μερες απο το σαιτ που ειδα και το βιντεο της. Απο οτι εμαθα ειναι νεα στο μαγαζι και προσπαθει να φτιαξει πελατεια και γιαυτο πηγα καθαρος, ξυροσμενος και αρωματισμενος μπας και μου κανει τιποτα το ιδιαιτερο. Σαν εμφανιση την ειχα δει οποτε δεν περιμενα καμια εκλπληξη. Το μαγαζι ηταν πολυ ωραιο και μυριζε ενα ωραιο αρωμα που δεν ηταν πολυ βαρυ αλλα μυριζε αρκετα. Η τσατσα ηταν ευγενικη οπος παντα σε αυτο το μαγαζι και η αναμονη των δεκα λεπτων μου φανικε συντομη. Αφου ειδα και τον αερα της κοπελας μπηκα στο δωματιο που μου αρεσε. Πληθυκε πριν ερθει και η αναμονη ηταν παλι αναμενομενη. Ειχα βγαλει τα εσωρουχα και την περιμενα στο κρεβατι το οποιο ελενξα πριν ξαπλωσω και ηταν στρωμενο απολυτα και καθαρο. Η κοπελα μπηκε χαμογελαστη και ξαπλωσε δηπλα μου. Μου ειπε ενα τι κανεις και πως σε λενε και αρχισε τα φιλια στο σωμα και το γλειψιμο στις ρωγες. Οι δικες της ειχαν σκληρυνει για καποιο λογο και τις μαλακωσα με το στομα μου και με ρουφιγμα. Περασε συντομα στο τσιμπουκι το οποιο εκανε με πολυ λιγο χερι και με συμμετοχη της φλωσσας και στα αρχιδια. Αφου ειδε οτι ημουν ετοιμος μου εβαλε την καποτα και ανεβηκε αρχικα πανω μου. Κουναει καλα την λεκανη της αλλα ηθελα να την γαμησω στα τεσσερα για να βλεπω τη κωλαρα της. Αμεσως εκανε οτι της ειπα και την πιρα για το υπολοιπο του χρονου που μας ειχε απομηνει σε αυτην την σταση. Με ωραια βογκητα και μικρες κινησεις της λεκανης ηταν πραγματικα ωραιο γαμησι. Συμπερασμα μου οτι η κοπελα με τετοια αφωσιωση στην δουλεια θα μεινει καιρο εκει και εγω θα την επισκεπτομαι που και που
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks