Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Victoria  (Studio Deluxe)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 31

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

kon-stan Avatarkon-stanΜηνύματα: 49 Κριτικές: 7

Ιστορίες: 0

Βυζαρού Αξιολόγηση: 7.17 — 12/08/2023 - 22:18
Βυζαρού Αξιολόγηση: 7.17 — 12/08/2023 - 22:18

Καλησπέρα μάγκες, έκανα ένα άδειασμα στην βυζαρού την Βικτόρια και είπα να γράψω για την εμπειρία μου. 

Η εμφάνιση της εκρυβε ένα μείον στα βυζιά τα οποία λόγω μεγέθους έχουν χαλαρώσει στα υπόλοιπα δεν έχω κάτι να προσθέσω η να αφαιρέσω, μια ικανοποιητηκή ύπαρξη που δείχνει από την αρχή ότι νιόθει χαλαρά στην δουλειά της και γουστάρει αρκετά 

Πιανεις ελεύθερα και όπου θέλεις ειδικά τα βυζιά που σε τραβάνε σαν μαγνήτης, ισπανικό και λοιπά κόλπα όσο γουστάρεις και γενικά νιώθεις ότι αξίζει η πληρωμή της. Έδωσα πόνο σε πισοκολλητό και μου κράτησε ωραίο στήσιμο όσο και αν έβαζα την δύναμη. Ήταν καλά και τα φονητικά ενώ από αίσθηση η καλή η επιθυμητή. Θα την ξαναεπέλεγα λόγο των βυζιών κυρίως αλλά όχι άμεσα, έχω άλλες στην λίστα να δοκιμάσω.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
Καρπουζάρες, για να κάνουμε κι ένα σχόλιο που να ταιριάζει  με την εποχή!
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
ovelix AvatarovelixΜηνύματα: 1892 Κριτικές: 21

Ιστορίες: 0

Το Ρουμανικο αλογο! Τηλεφωνο από τον καλο Αξιολόγηση: 8.80 — 24/11/2019 - 10:45
Το Ρουμανικο αλογο! Τηλεφωνο από τον καλο Αξιολόγηση: 8.80 — 24/11/2019 - 10:45
Το Ρουμανικο αλογο! Τηλεφωνο από τον καλο και αξιολογο φιλο Βασιλη Μπαρουχο ότι το ιδρυμα αποκαταστασης ψυχαναγκασμου εχει κατι που μπορει να με ενδιαφερει. Ο Μπαρουχος ξερει ότι μου αρεσει πολύ η Ρουμανικη σχολη λογω διδακτορικου στο φλαουτο, εχει κωλαρα για πολλα σκαμπιλια που αντεχει και εχει βυζαρες ονειρο. Στελνει αμεσως το λινκ και βλεπω αυτό που θα δειτε και εσεις όταν χτυπησετε «Βικτώρια». Μια πραγματικα ομορφη γυναικα με σωμα εκφυλο και πιασιμαδώρικο. Με εξίταραν η σταση της στον στυλο και οι βυζαρες της. Επισκεψη στο μαγαζι για να δω το έκθεμα. ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό που βλεπετε και στις φωτο. Καθολου πειραγμενες και μπορω να πω είναι ακομα πιο εντυπωσιακη μεσα στο ομορφο δωματιο γαλλικου τυπου του 1800. Τιποτα περισσοτερο και τιποτα λιγοτερο. Maserati ! Είναι σε γενικες γραμμες μια πολύ ομορφη εντυπωσιακη γυναικα. Σωμα λαμπαδα-παρελασεις και γραμμες , προμιλφ γυρω στα 30-32 . Στηθος γαματο cupD . Δεν γνωριζω αν είναι φο-βυζου. Ας πουνε οι πιο εμπειροι, εμενα μου αρεσε παντως. Η ρωγα τελειως καγκελο με το που την ακουμπας (φαντασου να αρχιζεις να την γλυφεις)γινεται στηλιαρι. Μουνι καραφλο και καθαρο και ετοιμο για λασπωμα. Το προσωπο είναι πολύ βιτρινα, ομορφο και χωρις να είναι παρα πολύ εκφυλο σου υποσχεται κατι το καλο. Ντυμενη τουρμπο. Φιλι πραγματικα απιθανο και γουσταρει πολύ. Βαθυ με γλωσσα και υγρο σαν τον Νοεμβριο. Στα χαμουρεματα είναι απιθανη, εχει φοβερη χεριά. Απιθανη βούτα. Της αρεσει να την φιλας στον λαιμο και πισω στο σβερκο. Τρελαινεται, λεμε. Κατεβαινετε στον 1ο θα δειτε ότι το μουνι της είναι μουσκεμα. Τα παντα της αρεσουν. Πιπα πολύ καλη και υγρη με μεγαλη επιμονη και υπομονη. Δε θα βιαστει. Στο σερβιρισμα είναι πολύ καλη. Στον δινει στο χερι. Μουνι στενο ,size 2 δακτυλακια. Η πιπα της είναι τσεκαριστη, υγρη, πιασατη και μη , ματιά καυλοκοιταγμα. Στο προγραμα συμπεριλαμβανεται και πολύ καλη λαρυγγοσκοπηση. Δεν είναι αναγκη να της πειτε τιποτα. Το λαρυγγι το κατεχει μια χαρα. Η φαση ολη εχει μπολικο σασπενς σε αφηνει να παιξεις εσυ τον αστροναυτη ενώ αυτή απλα κανει το φεγγαρι με τα αστρα. Οπως θες παιζεις. It’s up to you…Εγω την πηρα με το τροπο που ηρθε, ντυμενη. Δεν μου εβγαζε το γυμνο γαμησι. Περασμα κελεμπιας με το στοματακι της και αρχισε ενα αποτετοιωμα πολύ καλο. Ανασκελα να βλεπω το στηθος της να κανει κουνια μπελα. Γυναικαρα για κουνελοπνιχτες. Βυζαρες, κωλαρα, προσωπαρα. Η καταθεση στο λογαριαμο εγινε εκτος τραπεζας μιας και τα ηθελε πανω στις βυζαρες της και στην κοιλιτσα της. Το τριψυμο που εκανε, όλα τα λεφτα. . Αν και μου αρεσε πολύ αυτό που εκανε η αληθεια είναι ότι το μετανοιωσα. Εγω προσωπικα ηθελα να της τα δωσω εντος θυριδας. Την επομενη. Θα την ξαναπαρω με 2η γυναικια συντροφια μιας και ειπε ότι γουσταρει πολύ το λεσβιακο παιχνιδι.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks