Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 6
  • Προβολές: 44

    Κριτικές Χρηστών

    giorgos2226 Avatargiorgos2226Μηνύματα: 2233 Κριτικές: 34

    Ιστορίες: 0

    Σημερινη συνάντηση με την Ελενα. Μετα Αξιολόγηση: 8.40 — 25/01/2020 - 00:13
    Σημερινη συνάντηση με την Ελενα. Μετα Αξιολόγηση: 8.40 — 25/01/2020 - 00:13
    Σημερινη συνάντηση με την Ελενα. Μετα απο αρκετο καιρο το αποθυμενο μου με αυτη την γυναικα εγινε πραγματικοτητα. Με το που βγαινω απο το μπανιο του ξενοδοχειου χτυπαει η πορτα. Ανοιγω και αντικριζω την Ελενα..μιλφαρα ονομα και πραμα...40 αρα πλυθωρικη..που ακομα και ασε καποιον που δεν εχει τετοιο γουστο βγαζει την απολυτη καυλα..Μπαινει στο δωματιο με φουλ επιθεση..γλωσσοφιλα δαγκωματα..μου βγαζει την πετσετε και αρχιζει να με τσιμπουκωνει ενω ειναι ακομα ντυμενη. Μετα πηρα εγω το πανω χερι, οχι για πολυ βεβαια, τις εβγαλα τα ρουχα και πεσαμε στο κρεβατι με γλωσσοφιλα, γλυψιματα..τσιμπουκι ποιημα...Στην αρχη καναμε δυο στάσεις όπου τελείωσα στο στήθος της. Διάλειμμα μάγκες δεν υπάρχει, δευτερος γυρος σερι για γαμήσι δίχως αύριο με 4-5 στασεις. Παιχτηκε και mouth fucking. Η γυναικα αυτο που κανει το ζει...αρκει και ο αλλος να τηρει και τις βασικες προϋποθέσεις..καθαριότητα κλπ...Ενα θα πω..το ραντεβου τελειωσε επειδη επρεπε να φυγω αλλιως ακομα στο δωματιο θα ημασταν και πιθανον να με μαζευε το ΕΚΑΒ
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Mindreader AvatarMindreaderΜηνύματα: 384 Κριτικές: 17

    Ιστορίες: 0

    Η Ελενα είναι μια σαραντάρα γυναικάρα Αξιολόγηση: 8.60 — 16/12/2019 - 13:42
    Η Ελενα είναι μια σαραντάρα γυναικάρα Αξιολόγηση: 8.60 — 16/12/2019 - 13:42
    Η Ελενα είναι μια σαραντάρα γυναικάρα γύρω στο 1,70 που ανταποκρίνεται στο τίτλο πληθωρική. Μεγάλα 2,5άρια βυζιά και ανάλογος κώλος που χαίρεσαι να χουφτώνεις. Βαμμένα ξανθιά μαλλιά και λάγνη έκφραση. Ισως λίγο μεγάλη μεσογειακή λεκάνη αλλά σε καμμιά περίπτωση δεν σε χαλάει μια και σε λίγο μετά το αρχικό social όχι μόνο τη ξεχνάς αλλά ξεχνάς και το ποιος είσαι. Απο φιλική και πρόσχαρη στο social η Ελενα μετά το πρώτο χαμούρεμα γίνεται τίγρης. Μιλάμε για πάθος και ένταση στο σεξ που μόνο σε Λατινοαμερικάνες έχω συναντήσει. Δουλεύει με μαεστρία τη γλώσσα της και καταπίνει στη κυριολεξία ότι βρίσκει στο δρόμο της. Αλλάζει στάσεις και δεν χορταίνεις στη κυριολεξία να τη γαμάς, αλλά ούτε και ααυτή δείχνει να το χορταίνει Το σεξ μαζί της συνολικά είναι πραγματική εμπειρία. Από μένα συνίσταται ανεπιφύλσκτα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Darth.Dimius AvatarDarth.DimiusΜηνύματα: 354 Κριτικές: 20

    Ιστορίες: 0

    Πηγα κι εγω ο αφελης με Αξιολόγηση: 7.60 — 27/11/2019 - 16:41
    Πηγα κι εγω ο αφελης με Αξιολόγηση: 7.60 — 27/11/2019 - 16:41
    Πηγα κι εγω ο αφελης με την Ελενη απο τον Αγιο. Που να φανταστω ενα διμετρο πλασμα με βυζια 4αρια φυσικα. Με εβαλε απο κατω κι επαθα ασφηξια. Το φιλι της ξυλωνει γλωσσες . Η πιπα της σκουπα. Δεν αφηνει τιποτε. Ελληνιδα ομορφη ΣΕΞΟΥΑΛΑ. Της αρεσει το σεξ , το ζει λες κι ειναι προσφατη χηρα. γΓερο ανθρωπο με τελειωσε τρεις φορες σε μιαμιση ωρα. Αυτο εγινε πριν δυο μερες και τωρα συνηλθα να γραψω. Μονο κολαρακι δεν δινει . Οοοολα τα αλλα της αρεσουν και τα κανει. Θα φαω καλ και θα επανελθω Ελεναρα
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    makmak AvatarmakmakΜηνύματα: 6 Κριτικές: 1

    Ιστορίες: 0

    Θα συμφωνήσω απόλυτα με τους προλαλήσαντες, Αξιολόγηση: 8.80 — 20/11/2019 - 12:53
    Θα συμφωνήσω απόλυτα με τους προλαλήσαντες, Αξιολόγηση: 8.80 — 20/11/2019 - 12:53
    Θα συμφωνήσω απόλυτα με τους προλαλήσαντες, συνάντηση πριν δυο μέρες με την κυρία στα νότια προάστια ,ήρθε στην ώρα της και άρχισε την μάχη στα όρθια και κατεβαίνοντας στα χαμηλά ,μέχρι να έρθει ο καφές, άρχισε το τρομπόνι με μανία. Ήρθε που λέτε ο καφές μια τζούρα στο φραπέ καιιιιι τον ξέχασε , έπεσε πάλι με τα μούτρα στο ρούφηγμα χωρίς ανάσα και όπως ήταν αναμενόμενο παρέδωσα εκεί…. και αφού παρέδωσα σταματημό δεν είχε, συνέχισε ακάθεκτη για τον ίδιο ρυθμό για δεύτερο γύρο όπου διήρκεσε αρκετή ώρα μέχρι να ξανά παραδώσω. Χαλάρωση για τσιγαράκι,ντουζάκι, τι χαλάρωση δηλαδή που μόνο δροσίστηκα με το νερό να ξεϊδρώσω,μετά από τέτοια καταπόνηση, δεν πρόλαβα να πάρω ανάσα είχε ξεκινήσει τον τρίτο γύρο με τα ίδια αποτελέσματα μετά από ώρα. Και εδώ ζω το déjà vu , μόνο με το μπανάκι χαλάρωσα και αυτή με το τσιγάρο, δεν πήρα ανάσα και είχε ξεκινήσει ο 4ος γύρος με την κυρία από πάνω ως σολίστας να παίζει την συμφωνία της και έφτασε πάλι το τέλος πολύ αργότερα ,μα πολύ αργότερα που οι 2 ώρες τελικά έγιναν 3 ,μέχρι και από κάτω πήραν τηλέφωνο αν θα μείνουμε και άλλο. Γενικά η γυναίκα δεεεεεν ΥΠΑΡΧΕΙ, πρώτη φορά στην ζωή μου συναντώ τέτοια ''πολεμοχαρή'' συμπεριφορά και το ραντεβού έπρεπε να τελειώσει επειδή έπρεπε να φύγω εγώ, ήθελε και άλλο και εγώ δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου….ωχ παναγία μου… βοήθεια μου !!!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    stripomaniac AvatarstripomaniacΜηνύματα: 226 Κριτικές: 2

    Ιστορίες: 0

    3-11-2019, 12:54 AM Λοιπόν εδώ και μέρες Αξιολόγηση: 7.00 — 19/11/2019 - 15:35
    3-11-2019, 12:54 AM Λοιπόν εδώ και μέρες Αξιολόγηση: 7.00 — 19/11/2019 - 15:35
    3-11-2019, 12:54 AM Λοιπόν εδώ και μέρες είχα φάει τα νύχια μου να πάω μπουζούκια! Μετά από τις ευλογιες του γέροντα με την αμαρτωλή ελενη, αποφάσισα να πάω μπουζουκζού.. Γρήγορη επικοινωνία και συνάντηση σε χοτελι στο Μοσχάτο.. φτάνω πρώτος παίρνω δωμάτιο, στέλνω Νο δωματίου, ντουζακι, μερικές αναπνοές πραναγιαμα για χαλάρωση και αυτοσυγκέντρωση για τον αγώνα καράτε που θα ακολουθήσει.. Στα καπάκια σκάει η Ελένη χωρίς καθυστέρηση και αρχίζουν τα μπαλαμουτια πρώτου καν συστηθούμε.. Χαλαρώνουμε λίγο παραγγέλνουμε ποτά και το παίζουμε επίπεδο μέχρι να φέρει τα τζόνια η υπηρεσία.. Μετά άρχισε τα πνευστά σε συνδιασμό με τσέλο, όντας φορτωμένος δεν άντεξα πολυ με το 1-0 να με στραγγίσει από μέρους της.. Ντουζακι-ψιλοκουβεντουλα, αλλά τα μάτια της έδειχναν πως είναι έτοιμη να τον ξανααρπαξει όπως και έγινε.. Μετα την πλήρη ανόρθωση πέρασμα λάστιχου και σφυροκοπημα διάρκειας στα 4 με κατάθεση ξανά στο στόμα της.. Ντουζακι- χαλαρωτικό μασαζακι σε συνδυασμό με κουβεντουλα, αλλά το χαϊδευτικό πέρασμα από τις μπάλες έκανε πάλι κρανιά το εργαλείο με αποτέλεσμα να το πάρει στο στόμα και να αρχίσει ο 3ος γύρος πίπα, καποτιασμα και αλλαγές πολλων στάσεων μέχρι να έρθει το τέλος αυτή την φορά στα 4 με ουρλιαχτά από μέρους της.. Με αυτά και με τα άλλα στο ραντεβού πέρασε κάνα 2ωρο, κατεβήκαμε μαζί στον ανελκυστήρα και λόγω έλλειψης χρόνου δεν συνεχίστηκε η βραδιά για ποτάκι.. Next time μπέμπα..
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    ovelix AvatarovelixΜηνύματα: 1892 Κριτικές: 21

    Ιστορίες: 0

    Ελενη, η σπερματοδιψούσα. Συναντηση με την Ελενη Αξιολόγηση: 8.20 — 19/11/2019 - 10:50
    Ελενη, η σπερματοδιψούσα. Συναντηση με την Ελενη Αξιολόγηση: 8.20 — 19/11/2019 - 10:50
    Ελενη, η σπερματοδιψούσα. Συναντηση με την Ελενη στο GLS. Στην ωρα της . Για 2ωρο ραντεβου. Να πω πως η Ελενη αν και γαμιεται καλα δεν εχει ξανακανει ραντεβου τετοιου ειδους. Είναι η γυναικα αματουρα που ψωνιζεις από τα μπουζουκια και απλα την πας βολτα για στρωσίδια. Τακουναρες ακουστηκαν να πλησιαζουν το δωματιο – μιση καυλα εκει είναι. Σκαει στο πλατυσκαλο με πολύ στενη μπλουζα λευκη συνθετικη και αστραφτερη και με να πολύ στενο δερματινο μαυρο παντελονι και μαυρες γοβες με τακουνι στον ουρανο. Ψηλη γυρω στο 1,75 ξανθια με καρε μαλλι ισιο. Πρωτη εμφανιση παρα πολύ εντυπωσιακη. Εκανε το ντουζακι της και βγαινει εξω με την πετσετα τυλιγμενη στην κωλαρα της και απλα της ειπα να ξαναντυθει. Εγω προσωπικα το γυμνο δεν το γουσταρω. Η γκομενα ντυνεται και μπορω να πω ότι πρωτη φορα μου αρεσε το ντυσιμο γυναικας τοσο πολύ. Πινεις το ποτο σου, κανεις το τσιγαριλικι σου και απλα απολαμβανεις. Η Ελενη είναι πολύ ανετη γυναικα και καταλαβαινει αμεσως το τι σου αρεσει. Δεν αργησε ντυμενη να αρχισει ένα πολύ καλο Babylon style χορο και να κουναει γοφους κωλαρα και να πιανει τις βυζαρες της. Κατω από το πολύ στενο παντελονι διαγραφοταν ένα απιθανος κωλος και φυσικα μεσα από το μπλουζακι της ένα ζευγαρι βυζαρες αμολυτές διχως τα περιθωρια του γαμοσουτιεν. Βυζι στητο και 5αρι. Μπορει και 4αρι η αληθεια είναι πως στα βυζια δεν εχω φετιχ και δεν ξερω τα νουμερα. Παντως ηταν πολύ μεγαλα. Εχω ειδικοτητα στα ποδια και στις κωλαρες και εδώ λεω με σιγουρια ότι ηταν και τα δυο πολύ μεγαλη καυλα. Χορός πανω μου διπλα μου από κατω μου, παντου χορός. Η γυναικιλα αρχισε και μυριζε παντου σε ολο το δωματιο. Μπαλκονι, μπανιο κουζινα, καθιστικο,λουτρο. Παντου γυναικιλα! Βγαζει εξω το σαλούτσο και αρχιζει να το χαιδευει . Μεγαλη μιλφομανα η καριολα η Ελενη. Σε καυλωνει από το τραμ μεχρι τον ηλεκτρικο και σε απογειωνει μεχρι το Μετρο. Πιπα εξαιρετικη με πολύ γλωσιδι σπατουλα, φτυσιματα, αγριέματα, φουσκώματα και πολλες πολλες ευλογιες. Ο τροπος που χτυπαει τον πανούτσο πανω στο μαγουλο της, όλα τα λεφτα. Η τρομπετα σταματησε όταν εχυσα και τα πηρε όλα στο στομα και με λαγνο κοιταγμα μου εδειχνε ποσο πολύ γουσταρει να τα καταπινει. Τη σηκωσα, και εβαλα στο στομα της τη γλωσσα μου και το φιλι του Οδυσσεα κρατησε πολύ , μα παρα πολύ. Μου ειπε ποσο πολύ τη φτιαχνει να αισθανεται πουτσο να μεγαλωνει μεσα στο στομα της αλλα με μενα δεν εγινε ετσι αφου ημουν σιδερωμενος από την κωλαρα κατω από το tight δερμα μολις την ειδα. Όταν πεσαμε να στρωσουμε όμως το κρεβατι, εκει καταλαβα αυτό που ελεγε. Πηρε στο στομα το φλαουτο και αρχισε τις καταδρομικες. Εβγαλα το δερμα της το μαυρο σιγα σιγα και την αφησε με το βρακι της. Χρωμα μωβ,δερματινο και αυτό, στυλ στρινγκ. Ξαναεβαλα τις μαυρες γοβιτσες της και αφησα να φοραει αυτό το καταπληκτικο πολύ στενο ασπρο συνθετικο για να βλεπω τις μεγαλες ρωγες της να διαγραφονται στο ταβανι. Αρχιζει το μουνοφύλαρο με τη γλωσσα μου να ακουμπαει στο φαλακριο μουνι της. Η Ελενη γουσταρει τα παιχνιδια. Το καταλαβαινεις από τα υγρα που θα κατεβασει αμεσως και από το τι λεει καθως βαζει τις μαξιλαροθηκες πανω από τα μαξιλαρια. Γλυψιμο και αισθημα. Παιρνει το χερι μου και βαζει δυο δακτυλα μεσα στη μουναρα της που ηταν υγρη Νοέμβρης. Γλειψιμο και παλι γλειψιμο από τη μια εισοδο εως την αλλη και τουμπαλιν. Ελεναρα η φωνάζουσα μιλφοτραπεζού. Μουναρα της διπλανης πορτας που καβαλησε τον χαμελέοντα λες και εχει να γαμηθει μηνες. Αν διαβαζει καποιος πρωην φυλακοβιος ξερει τι εννοω. Με την Ελεναρα να βοηθαει να σου λεει τι της αρεσει και πώς θελει να γαμιεται. Στα 4 και αγιος ο Ισχυρος. Καταθεση παλι στο στομα της και φυσικα παιχνιδι με το χυσι μεσα εξω μεσα εξω για να ερθει και η τελικη καταποση. Η Ελενη η σπερματοκαταπιόλα. Όλα εχει ο μπαξες με την Ελενη. Λογω ηλικιας μιας και ειμαι καφενοβιος δεν μπορουσα να συνεχισω άλλο αλλα η Ελεναρα ειμαι σιγουρος πως αν βρεθει ενας σωστος χαπακομενος τσολιας, θα γαμιεται για ωρες διχως χτες.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks