Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του lost4417 (5)

Θέμα: Vicky Sol

Δημοσίευση: Καταλάθος. Το πείρε η μπάλα και αυτο σαν επιλογή. :lol: Τα email ηθελα να κλεισω.

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-12 15:08:00

Θέμα: Σειρές που αξίζει να δεις

Δημοσίευση: Person of Interest (Jonathan Nolan).

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-20 01:21:06

Θέμα: Είναι εύκολη η μετανάστευση;

Δημοσίευση: Ανάλογα με το τι θέλει να κάνει πρέπει να βρει και την χώρα. Εντός ΕΕ είναι πιο εύκολο. Άμα βρει εργασία ή έχει κάποιον στην αρχή να τον βοηθήσει σίγουρα είναι καλύτερα, αλλά μετά τον 1 χρόνο θα αρχίσει να καταλαβαίνει μια διαφορά. Επίσης να έχει στόχο και να ξέρει ότι θα είναι δύσκολα τα πράγματα στην αρχή.

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-20 19:10:32

Θέμα: Vicky Sol

Δημοσίευση: @"hornyasfuck" Συναντήθηκα με την Vicky. Περάσαμε καλά. What you see from the scenes is what you get.  :sex2: Εμένα προσώπικα από κοντά μου άρεσε (skinny, petite and all natural, στήθος μικρό αλλά εμένα δεν με ενοχλεί γιατί ξέρω πως λειτουργεί η βαρύτητα :lol: ). Δεν έκανε κάτι που να είναι fake. Γελαστή, πρέπει να έχεις εσύ πρωτοβουλία. Δεν έχει τον αέρα τον κακό της ντίβας όπως άλλες του χώρου. French kissing δεν κάνει, και όντως είναι κάτι πιο προσωπικό ή εκτός και την έχεις δει 3-4 φορές ήδη αν κατάβα καλά. Πιστεύω ότι αν πάει κάποιος θετικά, θα περάσει καλά. PSE η φάση και όχι GFE.

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-30 22:17:05

Θέμα: Helena-Nayomi

Δημοσίευση: Καλό Πάσχα Έλενα. Ελπίζω το κινητό να είναι το ίδιο, έχω στείλει sms.

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-03 01:06:18