Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του panthers0611 (9)

Θέμα: 1 δωρεαν επισκεψη στο Studio DeParis

Δημοσίευση: Το 1 παρακαλώ

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-16 14:51:27

Θέμα: Ψαροντουφεκο

Δημοσίευση: Εμένα το χόμπι μου είναι εδω και 40 χρόνια περίπου το Ψαροντουφεκο.

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-16 15:02:11

Θέμα: Ψαροντουφεκο

Δημοσίευση: Παιδιά οτι και να πω ειναι λιγο. Εγω σα παιδι αλιευτικα μεγαλωσα στο κλειδί στην Αίγινα. Τοτε βγαζαμε απο 3 μέχρι και 10 κιλά ροφο απο 3 μέχρι 10 μετρα. Τώρα το μόνο που βλέπεις ειναι εκατομμύρια Γερμανούς (ψαρι), και γονους απο οτι άλλο μπορεις να φανταστείς. Εχω γυρίσει ολη την Ελλάδα. Πλεον αν δεν έχεις σκαφος δε βρισκεις αξιολογα θηράματα. Το μόνο σίγουρο για τη κατάντια αυτή δε φταίμε εμείς οι ψαροντουφεκαδες. Βέβαια εγω γνωρίζω κάποια σημεία που πέφτεις από ακτη και βρίσκεις, αλλά πλέον αυτά ειναι απειροελαχιστα...

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-17 13:21:45

Θέμα: Ψαροντουφεκο

Δημοσίευση: Φίλε μη στεναχωριέσαι. Όλοι χρησιμοποιούμε φακούς για τις τρύπες αλλά όχι για δολοφονικό νυχτερινο. Οπως καταλαβες κι εγω δεν είμαι αγιος, κι επισης σε καταστασεις οικονομικής ανάγκης κι εγω εχω πουλήσει ψάρια πολλές φορές. Φιλε Νικτερε έχεις τα δικια σου μ'αυτα που ειπες. Οντως δεν υπάρχει παιδεια ακόμη και στο ψαροντουφεκο. Όμως αν βάλεις το τι ζημιά κάνουν πανελληνιως ολοι οι παρανομοι τη κάνουν 3 παράνομες τρατες. Οπως ειπες ειναι μεγαλη συζήτηση.

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-17 18:56:17

Θέμα: Πανιώνιος

Δημοσίευση: Παιδιά για να σωθεί η ομάδα, (που πολύ το θέλω), θελει πολύ δουλειά ακόμη και πολύ προσπάθεια. Το ελπίζω πάντως...

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-11 14:28:37

Θέμα: Σεξ στο αυτοκίνητο

Δημοσίευση: Μπράβο βρε raff... Αμασητος είσαι... Πάντως στα σοβαρά, και στο λαιμό και στο Τροκαντερό το παλιο, και στο περιφερειακό στο Γαλάτσι, (με ματακια να προσπαθεί να δει αναμεσα από τα θολα τζαμια κι εγω να τον κυνηγαω με τη τσουτσου εξω), το έχω κάνει αλλά θα συμφωνησω ότι είναι άβολο, αλλά έχει και τα ωραια του. Το βασικό είναι να το κάνεις στη κατάλληλη ηλικία. Αυτά παίδες...

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-11 14:36:29

Θέμα: Τι ωθεί τους άντρες στο πληρωμένο έρωτα;

Δημοσίευση: Παίδες δεν έχει καμμια σχέση η εμφάνιση της γυναίκας σου. Τη πιο όμορφη γυναίκα του κόσμου να έχεις δίπλα σου, μετα από 15 χρόνια είτε τον κωλο σου πιάνεις ειτε της γυναίκας σου το ίδιο ειναι. Οπότε το πιο ανώδυνο αλατοπίπερο, οταν αγαπάς και σέβεσαι τη γυναίκα σου, είναι ο πληρωμένος έρωτας. Γρηγορα και με τον πιο ανεξοδο τρόπο.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-11 14:46:42

Θέμα: Αρωματοπωλείο

Δημοσίευση: Aromatica Αρτακης 97-99 Νέα Σμύρνη. Ο Μίλτος έχει τα καλύτερα αρώματα ever. Τέλος.

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-12 12:34:33

Θέμα: Ατυχήματα

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-12 12:53:14


Forum Tasks