Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του poutsa-voas (820)

Θέμα: chat για τα κοριτσια του Dream Girls

Δημοσίευση: Οι υπηρεσιες που κανει η Πεννυ ειναι πραγματικα επιπεδου. Πολυ βαθυ λαρυγγι και πργαμτικα ιδρωνει στο σεξ. Ειναι ενα μιλφ που αξιζει

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-16 22:00:05

Θέμα: chat για τα κοριτσια του Glamour

Δημοσίευση: Προχτές ήμουν με την Angel, είναι ωραία παραία και πουτάνα με τα όλα της! Πέρασα πολύ καλά

Δημοσιεύθηκε: 2021-06-15 13:45:26

Θέμα: Χαλκίδα:12 χρόνια φυλάκιση στον 51χρονο δάσκαλο για την αποπλάνηση της 14χρονης

Δημοσίευση: Αν έχει δίκιο ο δάσκαλος τότε η κοινωνία είναι πολύ άδικη με τους άνδρες

Δημοσιεύθηκε: 2021-06-15 13:46:42

Θέμα: Επερχομενοι Διαγωνισμοι

Δημοσίευση: Πολύ έξυπνο αυτό με τους διαγωνισμούς

Δημοσιεύθηκε: 2021-06-15 13:47:27

Θέμα: Πρέπει να τελειώνουμε με την ετεροφυλοφιλία.

Δημοσίευση: Απλά μάλλον θέλουν να πουλάνε φούστες και στους άντρες γιαυτό βγάζουν τέτοιες μαλακίες Μην ξεχνας και τα κραγιον, μάσκαρα και τα λοιπά

Δημοσιεύθηκε: 2021-06-15 13:48:15

Θέμα: Είναι οι Ελληνίδες γυναίκες, πουτάνες?

Δημοσίευση: ο τιτλος ειναι υπερβολικος λιγο Δίκιο έχεις

Δημοσιεύθηκε: 2021-06-15 13:48:46

Θέμα: chat για τα κοριτσια του Glamour

Δημοσίευση: Πήρα την Laura, tης βάζω δέκα σε όλα... Απλά δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι στο οποίο δεν με ικανοποίησε…

Δημοσιεύθηκε: 2021-06-24 03:04:49

Θέμα: Χρησημοποιείτε κρυπτονομίσματα;

Δημοσίευση: Σαν να πήρε πάλι τα πάνω του το Bitcoin πάλι

Δημοσιεύθηκε: 2021-06-24 03:06:25

Θέμα: Με ποσες γυναικες εχω παει?

Δημοσίευση: Πάνω απο 300 προσωπικά

Δημοσιεύθηκε: 2021-06-24 03:07:12

Θέμα: Βλέπουν οι γυναίκες πορνό;

Δημοσίευση: Ξέρω γυναίκα που βλέπει κάθε μέρα

Δημοσιεύθηκε: 2021-06-24 03:08:27

Θέμα: Ο άντρας πρέπει να φοράει άρωμα; Εσύ τι άρωμα φοράς;

Δημοσίευση: Έχουν και δικά τους κουρεία στο κέντρο

Δημοσιεύθηκε: 2021-06-24 03:09:45

Θέμα: Τζόγος η μάστιγα του Έλληνα

Δημοσίευση: Στα προπά δέσποτά μου μόνο ξένοι μετανάστες είναι Εσύ φίλε μένεις κέντρο αλλά αν πας σε άλλες περιοχές θα δεις ότι πολλοί Έλληνες συχνάζουν στα προπατζίδικα

Δημοσιεύθηκε: 2021-07-02 17:22:24

Θέμα: Αγάμητη φεμινίστρια!

Δημοσίευση: Αν είναι αγάμητη να πιάσει δουλειά σε μπουρδέλο να ευχαριστηθεί

Δημοσιεύθηκε: 2021-07-02 17:20:52

Θέμα: COVID-19

Δημοσίευση: Ποιός δεν έχει κάνει το εμβόλιο;

Δημοσιεύθηκε: 2021-07-02 17:19:12

Θέμα: Αποχαιρετιστήρια επιστολή του Gabriel Garcia Marquez

Δημοσίευση: Με αυτό που διάβασα σκεύτομαι να πάω να αγοράσω κανένα βιβλίο του

Δημοσιεύθηκε: 2021-07-02 17:19:52

Θέμα: Είναι οι άνθρωποι φυτοφάγο ή σαρκοφάγο είδος;

Δημοσίευση: Παμφάγο ζώον είναι ο άνθρωπος

Δημοσιεύθηκε: 2021-07-02 17:18:16

Θέμα: Νομιμοποίηση ή όχι της κάνναβης;

Δημοσίευση: Και το ζαναξ με μετρο καλό κανει

Δημοσιεύθηκε: 2021-07-13 00:15:02

Θέμα: Ελένη Φουρέιρα

Δημοσίευση: Σίγουρα κάνει διάλειμμα και θα την δουμε ξανά να σε νεα κλιπ

Δημοσιεύθηκε: 2021-07-13 00:15:45

Θέμα: Αννούλα Φλωρινιώτη

Δημοσίευση: Θα ήθελα να βάλω την πούτσα μου μέσα της αλλά χωρίς καπότα....

Δημοσιεύθηκε: 2021-07-13 00:14:27

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλησπέρα στους γαμιάδες!

Δημοσιεύθηκε: 2021-07-13 00:11:36

Θέμα: Αποχαιρετιστήρια επιστολή του Gabriel Garcia Marquez

Δημοσίευση: Διαβάστε απόσπασμα από τους Άθλιους: “Ο Γιάννης Αγιάννης ήτανε, καθώς είπαμε, άνθρωπος αμόρφωτος· όχι όμως ηλίθιος. Υπήρχε μέσα του αναμμένη η κοινή φλόγα, η έμφυτη. Η δυστυχία, που έχει κι αυτή το δικό της το φως, μεγάλωσε το λυκαυγές που υπήρχε στο πνεύμα αυτό. Κάτω από το ραβδί, απ’ τα δεσμά, στη φυλακή, στις αγγαρείες, κάτω από το φλογερό ήλιο του κατέργου, πάνω στο ξύλινο κρεβάτι των καταδίκων εξήτασε τη συνείδησή του κι εσχημάτισε σκέψη. Έκαμε ο ίδιος τον εαυτό του δικαστήριο. Και πρώτα άρχισε ν’ ανακρίνει ο ίδιος τον εαυτό του. Είδε πως δεν ετιμωρήθηκε άδικα· ανεγνώρισε πως δεν ήταν αθώος. Παραδέχθηκε πως είχε κάμει μια αξιόμεμπτη πράξη, ότι αν ζητούσε εκείνο το ψωμί που είχε αρπάξει, ίσως δεν θα του το αρνιόνταν· ότι, οπωσδήποτε ήτανε προτιμότερο να το περιμένει, είτε από τη ζητιανιά είτε από τη δουλειά, ότι μπορούν ν’ απαντήσουν καταφατικά στην ερώτηση: «μπορώ να περιμένω όταν πεινάω;» Ότι αυτός δεν είναι λόγος· ότι, πρώτα πρώτα, είναι σπανιότατο να πεθάνει κανείς από την πείνα· έπειτα, δυστυχώς ή ευτυχώς, ο άνθρωπος είναι έτσι πλασμένος, πότε να υποφέρει πολύν καιρό, να υποφέρει πολύ ψυχικά και σωματικά χωρίς να πεθαίνει· ότι χρειαζότανε λοιπόν υπομονή, ότι αυτό θάτανε το καλύτερο, έστω και για τα φτωχά ανήλικα εκείνα παιδιά· ότι ήτανε τρέλα το να θελήσει αυτός, άρρωστος και δυστυχισμένος άνθρωπος, να πιάσει την κοινωνία ολόκληρη από το λαιμό και να φαντασθεί ότι γλιτώνει κανείς από την φτώχεια με την κλεψιά, ότι οπωσδήποτε είναι πολύ κακή πόρτα για να βγει από τη φτώχεια, η πόρτα από την οποία μπαίνει κανείς στην ατιμία· ότι τέλος έφταιξε. Έπειτα αναρωτιότανε. Αν αυτός ήταν ο μόνος φταίχτης στην ιστορία αυτή. Αν πρώτα πρώτα, δεν ήτανε πράγμα σοβαρό το να λείψει δουλειά σ’ αυτόν που ήταν δουλευτής· το να λείψει ψωμί σ’ αυτόν που ήταν εργατικός. Αν έπειτα αφού το φταίξιμο έγινε κι εξομολογήθηκε, δεν ήταν τιμωρία βαριά και υπερβολική. Αν δεν έκανε μεγαλύτερη κατάχρηση ο νόμος στην ποινή, παρ’ όση ο ένοχος στο φταίξιμο. Αν ο ζυγός, με τον οποίον ζυγίζεται το δίκαιο, έχει τις πλάστιγγες ισόρροπες, και δεν είναι βαρύτερη η ζυγαριά όταν μπαίνει το αντίποινο. Αν η επιβάρυνσις της ποινής δεν σβήνει το φταίξιμο, κι αν δεν στρέφει το πράγμα προς το αντίθετο μέρος, βάζοντας, στη θέση του εγκλήματος του ενόχου, το έγκλημα του τιμωρού, μεταβάλλοντας τον ένοχο σε θύμα, τον οφειλέτη σε δανειστή, και στρέφοντας οριστικά το δίκαιο μάλλον προς το μέρος εκείνου που το παραβίασε. Αν αυτή η ποινή, που επιβαρύνεται σε κάθε απόπειρα δραπετεύσεως, δεν καταντά στο τέλος κατάχρησις του ισχυροτάτου εις βάρος του ασθενεστέρου, έγκλημα της κοινωνίας κατά του ατόμου, έγκλημα που επαναλαμβάνεται κάθε μέρα και που βάσταξε δεκαεννιά χρόνια. Αναρωτήθηκε αν η ανθρώπινη κοινωνία έχει το δικαίωμα να εξαναγκάζει τα μέλη της να υπομένουν, στη μια περίπτωση την παράλογη απρονοησία της, στην άλλη δε την άσπλαγχνη πρόνοιά της, και να φυλακίζει για πάντα ένα φτωχόν άνθρωπο, ανάμεσα σε μιαν έλλειψή της και σε μιαν υπερβολή της· έλλειψη μεν δουλειάς γι’ αυτόν, υπερβολής δε τιμωρίας εναντίον του. Αν δεν είναι πολύ κακό το να φέρνεται έτσι η κοινωνία προς εκείνα μάλιστα τα μέλη της που τους έτυχε ο μικρότερος κλήρος στην από τύχη γενόμενη μοιρασιά των αγαθών, κι επομένως είναι πιο πολύ άξια επιεικείας. Σκεπτόμενος αυτά τα ζητήματα και λύνοντάς τα, έκρινε κι αυτός την κοινωνία και την κατεδίκασε. Την κατεδίκασε σε τί; Στο μίσος του. Την κατέστησε υπεύθυνη για την τύχη του, και είπε βαθιά στην καρδιά του ότι ίσως δεν θα εδίσταζε μια μέρα να της ζητήσει το λόγο. Είπε βαθιά στην καρδιά του ότι δεν υπήρχε ισορροπία ανάμεσα στη ζημιά που έκαμε αυτός και στη ζημιά που του έκαμαν. Έβγαλε τέλος πάντων το συμπέρασμα ότι η τιμωρία του δεν ήτανε μεν αδικία, αλλ’ ήταν βέβαια απανθρωπία. Ο θυμός μπορεί να είναι τυφλός και παράλογος· συμβαίνει να θυμώσει κανείς χωρίς λόγο· δεν αγανακτεί όμως, παρά όταν έχει κάπως δίκιο. Ο Γιάννης Αγιάννης αισθανότανε μέσα του αγανάκτηση. Άλλωστε η ανθρώπινη κοινωνία μόνο κακό του είχε προξενήσει· ποτέ δεν είδε από αυτήν άλλο από το οργισμένο της πρόσωπο, που ονομάζοντάς το Δικαιοσύνη της, το δείχνει σ’ όσους χτυπάει. Οι άνθρωποι τον άγγιξαν μόνο για ν’ αφήσουν στο κορμί του μώλωπες. Κάθε τους επαφή, ήτανε πληγή σ’ αυτόν. Ποτέ, από τότε που ήτανε παιδί, ούτε από τη μητέρα του την ίδια, ούτε από την αδελφή του, άκουσε λόγο φιλικό, δεν είδε μάτια καλοσύνης. Από πάθημα σε πάθημα, σχημάτισε σιγά σιγά την πεποίθηση πως η ζωή είναι πόλεμος και πως σ’ αυτόν τον πόλεμο αυτός ήτανε νικημένος. Δεν είχε λοιπόν άλλο όπλο παρά το μίσος του. Αυτό αποφάσισε ν’ ακονίσει μέσα στο κάτεργο και να το πάρει μαζί του βγαίνοντας.”

Δημοσιεύθηκε: 2021-07-13 00:13:33

Θέμα: chat για τα κοριτσια του Glamour

Δημοσίευση: Με την Ketty παίορνεις επαγγελματικού επιπέδου εσκορτ, σε όλα έμεινα ευχαριστημένος. Προβλέπω αν δεν προλάβω σε επόμενο τουρ θα την ξαναπάρω

Δημοσιεύθηκε: 2021-07-26 23:00:15

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλησπέρα στην τρελοπαραία!

Δημοσιεύθηκε: 2021-07-26 23:08:34

Θέμα: Βοήθεια για αγορά φορητού υπολογιστή

Δημοσίευση: Τα καλύτερα είναι τα mac τέλος!

Δημοσιεύθηκε: 2021-07-26 23:09:15

Θέμα: ψυχεδελικά μανιτάρια το «νέο αντικαταθλιπτικό»

Δημοσίευση: Είναι στην ίδια κατηγορία αλλά διαφορετικό άκουσμα

Δημοσιεύθηκε: 2021-07-26 23:10:17

Θέμα: Το ιερό δάσος μόνο για γυναίκες

Δημοσίευση: Ο Αδάμ και η Έυα στον πούτσο μου ανέβα

Δημοσιεύθηκε: 2021-07-26 23:12:19

Θέμα: Βοήθεια για αγορά φορητού υπολογιστή

Δημοσίευση: εγω εχω ενα macair του 18 και ειναι μαλακια μηχανημα  Μαλακία;;;; Δεν νομίζω, μάλλον δεν μπορείς χωρις windows εσυ

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-05 13:00:00

Θέμα: Το ιερό δάσος μόνο για γυναίκες

Δημοσίευση: Πολύ ώριμο, σαν ατάκα νηπιαγωγείου Τι να κάνουμε, είμαι ανώριμο αγόρι

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-05 13:00:52

Θέμα: chat για τα κοριτσια του Dream Girls

Δημοσίευση: Πήρα την Κρίστι την Μολδαβή, μου έδειξε όλο το δυναμικό της. Όταν καύλωσε πραγματικά μου ζήταγε πούτσα σαν τρελή... Πολύ καύλα περίπτωση

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-05 13:04:53

Θέμα: Ποσους πόντους τον εχετε;

Δημοσίευση: 19 απο εμένα

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-05 13:11:58


Forum Tasks